Index
Suivante
Précédente
AUTOUR DE TARRAGONA

VILA-SECA • BIFURCATION LA FEREDAT • SÉRIE 447 RENFE • REGIONAL EXPRÉS 18055 BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA > TORTOSA

SÉRIE 447 RENFE • REGIONAL EXPRÉS 18055 BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA > TORTOSA
SÉRIE 447 RENFE
RACCORDEMENT LIGNE 362 BIF VILA-SECA - BIF LA FEREDAT • PK 91 • LAV 600 VALENCIA - CAMP DE TARRAGONA • PK 250
REGIONAL EXPRÉS 18055 BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA > TORTOSA
13/05/2022 • 14:40 • VILA-SECA (ES-T) • 41° 07' 23.2" N 01° 07' 46.4" E
 
REGIONAL EXPRÉS 18055 BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA > TORTOSA
 
Km Gare/Arrêt Arrivée Départ
0 Barcelona-Estació de França   12:43
4 Barcelona-Passeig de Gracia 12:53 12:54
7 Barcelona-Sants 12:58 13:03
67 Sant Vicenç de Calders 13:48 13:49
78 Torredembarra 13:57 13:58
81 Altafulla-Tamarit 14:01 14:01
92 Tarragona 14:13 14:13
101 Vila-seca 14:23 14:23
» Cambrils 14:35 14:35
» L'Hospitalet de l’Infant 14:46 14:46
» L'Ametlla de Mar 14:58 14:58
» L'Ampolla-El Perello-Deltebre 15:07 15:07
» L'Aldea-Amposta-Tortosa 15:15 15:15
» Tortosa 15:26  
 
Source : RENFE