Index
Suivante
Précédente
AUTOUR DE TARRAGONA

VILA-SECA • BIFURCATION LA FEREDAT • SÉRIE 448 RENFE • REGIONAL EXPRÉS 18260 TORTOSA > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA

SÉRIE 448 RENFE • REGIONAL EXPRÉS 18260 TORTOSA > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
SÉRIE 448 RENFE
RACCORDEMENT LIGNE 362 BIF VILA-SECA - BIF LA FEREDAT • PK 91 • LAV 600 VALENCIA - CAMP DE TARRAGONA • PK 250
REGIONAL EXPRÉS 18260 TORTOSA > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
13/05/2022 • 14:53 • VILA-SECA (ES-T) • 41° 07' 23.2" N 01° 07' 46.4" E
 
REGIONAL EXPRÉS 18260 TORTOSA > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
 
Km Gare/Arrêt Arrivée Départ
» Tortosa   14:01
» L'Aldea-Amposta-Tortosa 14:11 14:11
» L'Ampolla-El Perello-Deltebre 14:19 14:19
» L'Ametlla de Mar 14:27 14:27
» L'Hospitalet de l’Infant 14:37 14:37
» Cambrils 14:46 14:46
0 Vila-seca 14:55 14:55
9 Tarragona 15:06 15:06
94 Barcelona-Sants 16:10 16:12
97 Barcelona-Passeig de Gracia 16:16 16:17
101 Barcelona-Estació de França 16:27  
 
Source : RENFE