Index
Suivante
Précédente
AUTOUR DE TARRAGONA

VILA-SECA • SÉRIE 448 RENFE • REGIONAL EXPRÉS 15032 CASPE > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA

SÉRIE 448 RENFE • REGIONAL EXPRÉS 15032 CASPE > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
SÉRIE 448 RENFE
LIGNE 210 BARCELONA - ZARAGOZA VIA CASPE • PK 94
REGIONAL EXPRÉS 15032 CASPE > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
13/05/2022 • 09:21 • VILA-SECA (ES-T) • 41° 06' 46.4" N 01° 09' 01.3" E
 
REGIONAL EXPRÉS 15032 CASPE > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
 
Km Gare/Arrêt Arrivée Départ
0 Caspe   07:03
18 Fabara 07:19 07:19
27 Nonaspe 07:27 07:27
40 Faió-La Pobla de Massaluca (Fayón) 07:36 07:36
52 Riba-roja d’Ebre 07:46 07:46
59 Flix 07:53 07:53
66 Ascó 08:00 08:00
79 Móra la Nova 08:15 08:16
91 Capçanes 08:28 08:28
99 Marçà-Falset 08:37 08:38
119 Les Borges del Camp 08:56 08:56
127 Reus 09:06 09:07
136 Vila-seca 09:15 09:15
145 Tarragona 09:22 09:24
156 Altafulla-Tamarit 09:34 09:34
159 Torredembarra 09:37 09:38
170 Sant Vicenç de Calders 09:47 09:48
230 Barcelona-Sants 10:37 10:40
233 Barcelona-Passeig de Gracia 10:44 10:45
237 Barcelona-Estació de França 10:55  
 
Source : RENFE