Index
Suivante
Précédente
AUTOUR DE TARRAGONA

VILA-SECA • BIFURCATION LA FEREDAT • SÉRIE 448 RENFE • REGIONAL EXPRÉS 18054 TORTOSA > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA

SÉRIE 448 RENFE • REGIONAL EXPRÉS 18054 TORTOSA > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
SÉRIE 448 RENFE
RACCORDEMENT LIGNE 362 BIF VILA-SECA - BIF LA FEREDAT • PK 91 • LAV 600 VALENCIA - CAMP DE TARRAGONA • PK 250
REGIONAL EXPRÉS 18054 TORTOSA > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
13/05/2022 • 16:47 • VILA-SECA (ES-T) • 41° 07' 23.2" N 01° 07' 46.4" E
 
REGIONAL EXPRÉS 18054 TORTOSA > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
 
Km Gare/Arrêt Arrivée Départ
» Tortosa   15:45
» L'Aldea-Amposta-Tortosa 15:55 15:56
» Camarles-Deltebre 16:00 16:00
» L'Ampolla-El Perello-Deltebre 16:05 16:06
» L'Ametlla de Mar 16:14 16:15
» L'Hospitalet de l’Infant 16:26 16:27
» Cambrils 16:38 16:39
0 Vila-seca 16:48 16:49
9 Tarragona 16:57 16:59
20 Altafulla-Tamarit 17:07 17:07
23 Torredembarra 17:10 17:11
34 Sant Vicenç de Calders 17:19 17:20
94 Barcelona-Sants 18:07 18:10
97 Barcelona-Passeig de Gracia 18:14 18:15
101 Barcelona-Estació de França 18:25  
 
Source : RENFE