Index
Suivante
Précédente
AUTOUR DE TARRAGONA

VILA-SECA • BIFURCATION LA FEREDAT • SÉRIE 448 RENFE • REGIONAL EXPRÉS 18256 TORTOSA > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA

SÉRIE 448 RENFE • REGIONAL EXPRÉS 18256 TORTOSA > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
SÉRIE 448 RENFE
RACCORDEMENT LIGNE 362 BIF VILA-SECA - BIF LA FEREDAT • PK 91 • LAV 600 VALENCIA - CAMP DE TARRAGONA • PK 250
REGIONAL EXPRÉS 18256 TORTOSA > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
13/05/2022 • 12:40 • VILA-SECA (ES-T) • 41° 07' 23.2" N 01° 07' 46.4" E
 
REGIONAL EXPRÉS 18256 TORTOSA > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
 
Km Gare/Arrêt Arrivée Départ
» Tortosa   11:43
» L'Aldea-Amposta-Tortosa 11:53 11:54
» L'Ampolla-El Perello-Deltebre 12:02 12:03
» L'Ametlla de Mar 12:11 12:12
» L'Hospitalet de l’Infant 12:22 12:23
» Cambrils 12:33 12:34
0 Vila-seca 12:44 12:45
9 Tarragona 12:54 12:56
20 Altafulla-Tamarit 13:06 13:06
23 Torredembarra 13:09 13:10
34 Sant Vicenç de Calders 13:18 13:19
94 Barcelona-Sants 14:10 14:12
97 Barcelona-Passeig de Gracia 14:16 14:17
101 Barcelona-Estació de França 14:28  
 
Source : RENFE