Index
Suivante
Précédente
AUTOUR DE TARRAGONA

VILA-SECA • BIFURCATION LA FEREDAT • SÉRIE 470 RENFE • REGIONAL EXPRÉS 18094 TORTOSA > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA

SÉRIE 470 RENFE • 103M • REGIONAL EXPRÉS 18094 TORTOSA > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
SÉRIE 470 RENFE • 103M
RACCORDEMENT LIGNE 362 BIF VILA-SECA - BIF LA FEREDAT • PK 91 • LAV 600 VALENCIA - CAMP DE TARRAGONA • PK 250
REGIONAL EXPRÉS 18094 TORTOSA > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
13/05/2022 • 10:39 • VILA-SECA (ES-T) • 41° 07' 23.2" N 01° 07' 46.4" E
 
REGIONAL EXPRÉS 18094 TORTOSA > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
 
Km Gare/Arrêt Arrivée Départ
» Tortosa   09:34
» Camp-Redó 09:41 09:41
» L'Aldea-Amposta-Tortosa 09:48 09:48
» Camarles-Deltebre 09:54 09:54
» L'Ampolla-El Perello-Deltebre 09:59 09:59
» L'Ametlla de Mar 10:08 10:08
» L'Hospitalet de l’Infant 10:20 10:20
» Cambrils 10:31 10:31
0 Vila-seca 10:42 10:42
9 Tarragona 10:54 10:54
20 Altafulla-Tamarit 11:05 11:05
23 Torredembarra 11:09 11:10
34 Sant Vicenç de Calders 11:18 11:19
52 Vilanova i La Geltrú 11:33 11:34
94 Barcelona-Sants 12:09 12:11
97 Barcelona-Passeig de Gracia 12:15 12:16
101 Barcelona-Estació de França 12:27  
 
Source : RENFE