Index
Suivante
Précédente
AUTOUR DE TARRAGONA

MÓRA LA NOVA • SÉRIE 448 RENFE • REGIONAL EXPRÉS 15037 BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA > FLIX

SÉRIE 448 RENFE • REGIONAL EXPRÉS 15037 BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA > FLIX
SÉRIE 448 RENFE
LIGNE 210 BARCELONA - ZARAGOZA VIA CASPE • PK 534 • PENTE DE 14.5 ‰
REGIONAL EXPRÉS 15037 BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA > FLIX
10/05/2022 • 15:49 • MÓRA LA NOVA (ES-T) • 41° 05' 59.9" N 00° 40' 58.8" E
 
REGIONAL EXPRÉS 15037 BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA > FLIX
 
Km Gare/Arrêt Arrivée Départ
0 Barcelona-Estació de França   13:13
4 Barcelona-Passeig de Gracia 13:23 13:24
7 Barcelona-Sants 13:28 13:30
49 Vilanova i La Geltrú 14:06 14:07
67 Sant Vicenç de Calders 14:19 14:20
78 Torredembarra 14:27 14:28
81 Altafulla-Tamarit 14:32 14:32
92 Tarragona 14:41 14:43
101 Vila-seca 14:51 14:51
110 Reus 14:59 15:00
118 Les Borges del Camp 15:08 15:08
123 Riudecanyes-Botarell 15:13 15:13
128 Duesaigües-L’Argentera 15:19 15:19
133 Pradell de la Texeita 15:25 15:25
138 Marçà-Falset 15:31 15:31
146 Capçanes 15:38 15:38
158 Móra la Nova 15:50 15:50
172 Ascó 16:05 16:05
179 Flix 16:13  
 
Source : RENFE