Index
Suivante
Précédente
AUTOUR DE TARRAGONA

MÓRA LA NOVA • SÉRIE 470 RENFE • REGIONAL EXPRÉS 15912 RIBA-ROJA D'EBRE > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA

SÉRIE 470 RENFE •124C • REGIONAL EXPRÉS 15912 RIBA-ROJA D'EBRE > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
SÉRIE 470 RENFE •124C
LIGNE 210 BARCELONA - ZARAGOZA VIA CASPE • PK 534 • RAMPE DE 14.5 ‰
REGIONAL EXPRÉS 15912 RIBA-ROJA D'EBRE > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
10/05/2022 • 12:22 • MÓRA LA NOVA (ES-T) • 41° 05' 59.9" N 00° 40' 58.8" E
 
REGIONAL EXPRÉS 15912 RIBA-ROJA D'EBRE > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
 
Km Gare/Arrêt Arrivée Départ
0 Riba-roja d’Ebre   11:46
7 Flix 11:53 11:53
14 Ascó 12:00 12:00
27 Móra la Nova 12:16 12:16
39 Capçanes 12:28 12:28
47 Marçà-Falset 12:37 12:37
52 Pradell de la Texeita 12:43 12:43
57 Duesaigües-L’Argentera 12:48 12:48
62 Riudecanyes-Botarell 12:54 12:54
67 Les Borges del Camp 12:59 12:59
75 Reus 13:06 13:06
84 Vila-seca 13:15 13:15
93 Tarragona 13:24 13:24
104 Altafulla-Tamarit 13:34 13:34
107 Torredembarra 13:37 13:38
118 Sant Vicenç de Calders 13:46 13:47
136 Vilanova i La Geltrú 14:00 14:01
178 Barcelona-Sants 14:37 14:40
181 Barcelona-Passeig de Gracia 14:44 14:45
185 Barcelona-Estació de França 14:55  
 
Source : RENFE