Index
Suivante
Précédente
AUTOUR DE ZARAGOZA • ÉPILA

 

RENFE SÉRIE 470 9-470-123-1 + 7-470-130-6 + 8-470-123-1
RENFE SÉRIE 470 9-470-123-1 + 7-470-130-6 + 8-470-123-1
LIGNE 02-200 MADRID CHAMARTÍN - BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA • PK 294
REGIONAL EXPRÉS 17050 MADRID-CHAMARTÍN ➤ BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
19/08/2019 • 10:54 • ÉPILA (ARAGÓN) • 41° 36' 34.1" N , 01° 18' 03.8" O
 
REGIONAL EXPRÉS 17050 MADRID-CHAMARTÍN ➤ BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
 
Gare/Arrêt Arrivée Départ
MADRID-CHAMARTÍN   07:15
GUADALAJARA 07:56 07:57
YUNQUERA DE HENARES 08:04 08:04
HUMANES DE MOHERNANDO 08:12 08:12
ESPINOSA DE HENARES 08:22 08:22
CARRASCOSA DE HENARES 08:26 08:26
JADRAQUE 08:33 08:33
MATILLAS 08:41 08:41
BAIDES 08:47 08:47
SIGÜENZA 08:58 08:59
TORRALBA 09:12 09:12
MEDINACELI 09:21 09:21
ARCOS DE JALÓN 09:36 09:36
ARIZA 09:50 09:50
CALATAYUD 10:15 10:16
ZARAGOZA-DELICIAS 11:14 11:16
ZARAGOZA PORTILLO 11:19 11:20
ZARAGOZA GOYA 11:22 11:23
ZARAGOZA MIRAFLORES 11:27 11:27
QUINTO 11:52 11:52
LA ZAIDA-SÁSTAGO 12:02 12:02
LA PUEBLA DE HÍJAR 12:14 12:15
SAMPER 12:23 12:24
CASPE 12:52 12:52
NONASPE 13:13 13:13
FAIÓ-LA POBLA DE MASSALUCA (FAYÓN) 13:22 13:23
RIBA-ROJA D'EBRE 13:34 13:34
FLIX 13:41 13:42
ASCÓ 13:49 13:49
MÓRA LA NOVA 14:04 14:05
CAPÇANES 14:17 14:17
MARÇA-FALSET 14:26 14:27
LES BORGES DEL CAMP 14:46 14:46
REUS 14:53 14:54
VILA-SECA 15:02 15:02
TARRAGONA 15:10 15:12
ALTAFULLA-TAMARIT 15:20 15:20
TORREDEMBARRA 15:24 15:25
SANT VICENÇ DE CALDERS 15:35 15:36
VILANOVA I LA GELTRÚ 15:54 15:55
BARCELONA-SANTS 16:37 16:40
BARCELONA-PASSEIG DE GRACIA 16:44 16:45
BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA 16:55  
 
Source : RENFE