Index
Suivante
Précédente
AUTOUR DE TARRAGONA

VILA-SECA • BIFURCATION LA FEREDAT • SÉRIE 447 RENFE • REGIONAL EXPRÉS 18057 BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA > TORTOSA

SÉRIE 447 RENFE • 349M • REGIONAL EXPRÉS 18057 BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA > TORTOSA
SÉRIE 447 RENFE • 349M
RACCORDEMENT LIGNE 362 BIF VILA-SECA - BIF LA FEREDAT • PK 91 • LAV 600 VALENCIA - CAMP DE TARRAGONA • PK 250
REGIONAL EXPRÉS 18057 BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA > TORTOSA
13/05/2022 • 16:35 • VILA-SECA (ES-T) • 41° 07' 23.2" N 01° 07' 46.4" E
 
REGIONAL EXPRÉS 18057 BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA > TORTOSA
 
Km Gare/Arrêt Arrivée Départ
0 Barcelona-Estació de França   14:43
4 Barcelona-Passeig de Gracia 14:53 14:54
7 Barcelona-Sants 14:59 15:03
67 Sant Vicenç de Calders 15:46 15:47
78 Torredembarra 15:55 15:56
81 Altafulla-Tamarit 16:01 16:01
92 Tarragona 16:11 16:11
101 Vila-seca 16:20 16:20
» Cambrils 16:31 16:31
» L'Hospitalet de l’Infant 16:43 16:43
» L'Ametlla de Mar 16:55 16:55
» L'Ampolla-El Perello-Deltebre 17:04 17:04
» Camarles-Deltebre 17:09 17:09
» L'Aldea-Amposta-Tortosa 17:14 17:14
» Camp-Redó 17:21 17:21
» Tortosa 17:27  
 
Source : RENFE