Index
Suivante
Précédente
AUTOUR DE TARRAGONA

MÓRA LA NOVA • SÉRIE 448 RENFE • REGIONAL EXPRÉS 15036 FLIX > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA

SÉRIE 448 RENFE • REGIONAL EXPRÉS 15036 FLIX > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
SÉRIE 448 RENFE
LIGNE 210 BARCELONA - ZARAGOZA VIA CASPE • PK 534 • PENTE DE 14.5 ‰
REGIONAL EXPRÉS 15036 FLIX > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
10/05/2022 • 17:50 • MÓRA LA NOVA (ES-T) • 41° 05' 59.9" N 00° 40' 58.8" E
 
REGIONAL EXPRÉS 15036 FLIX > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
 
Km Gare/Arrêt Arrivée Départ
0 Flix   17:19
7 Ascó 17:26 17:26
20 Móra la Nova 17:41 17:42
29 Els Guiamets 17:50 17:50
32 Capçanes 17:55 17:55
40 Marçà-Falset 18:04 18:04
45 Pradell de la Texeita 18:10 18:10
50 Duesaigües-L’Argentera 18:16 18:16
55 Riudecanyes-Botarell 18:22 18:22
60 Les Borges del Camp 18:27 18:27
68 Reus 18:34 18:34
77 Vila-seca 18:47 18:47
86 Tarragona 18:56 18:56
97 Altafulla-Tamarit 19:06 19:06
100 Torredembarra 19:09 19:10
111 Sant Vicenç de Calders 19:18 19:19
129 Vilanova i La Geltrú 19:31 19:32
171 Barcelona-Sants 20:10 20:13
174 Barcelona-Passeig de Gracia 20:17 20:18
178 Barcelona-Estació de França 20:28  
 
Source : RENFE