Index
Suivante
Précédente
AUTOUR DE ZARAGOZA • SAMPER

 

RENFE SÉRIE 448
RENFE SÉRIE 448
LIGNE 02-210 ZARAGOZA MIRAFLORES - TARRAGONA VIA CASPE • PK 423
REGIONAL EXPRÉS 15016 ZARAGOZA-DELICIAS ➤ BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
21/08/2019 • 17:39 • SAMPER DE CALANDA (ARAGÓN) • 41° 10' 59.1" N , 00° 21' 38.5" O
 
REGIONAL EXPRÉS 15016 ZARAGOZA-DELICIAS ➤ BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA
 
Gare/Arrêt Arrivée Départ
ZARAGOZA-DELICIAS   16:30
ZARAGOZA PORTILLO 16:34 16:34
ZARAGOZA GOYA 16:36 16:36
ZARAGOZA MIRAFLORES 16:39 16:39
QUINTO 17:06 17:06
LA ZAIDA-SÁSTAGO 17:16 17:16
LA PUEBLA DE HÍJAR 17:28 17:29
SAMPER 17:38 17:38
CASPE 17:59 18:00
FABARA 18:14 18:14
NONASPE 18:22 18:22
FAIÓ-LA POBLA DE MASSALUCA (FAYÓN) 18:31 18:31
RIBA-ROJA D'EBRE 18:42 18:42
FLIX 18:48 18:48
ASCÓ 18:56 18:56
MÓRA LA NOVA 19:11 19:12
MARÇA-FALSET 19:32 19:32
LES BORGES DEL CAMP 19:56 19:56
REUS 20:04 20:05
VILA-SECA 20:18 20:18
TARRAGONA 20:25 20:27
ALTAFULLA-TAMARIT 20:34 20:34
TORREDEMBARRA 20:37 20:38
SANT VICENÇ DE CALDERS 20:46 20:46
VILANOVA I LA GELTRÚ 21:01 21:02
BARCELONA-SANTS 21:37 21:39
BARCELONA-PASSEIG DE GRACIA 21:43 21:44
BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA 21:54  
 
Source : RENFE