Index
Suivante
Précédente
LLEIDA - JUIN 2014 • L'ESPLUGA DE FRANCOLÍ

 

REGIONAL EXPRÉS 15043 BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA - LLEIDA VIA REUS
RENFE SÉRIE 470 • 110C
LIGNE TARRAGONA - LLEIDA • PK 53.1 • ALTITUDE 421 M
REGIONAL EXPRÉS 15043 BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA ➤ LLEIDA VIA REUS
08/06/2014 • 14:12 • L'ESPLUGA DE FRANCOLÍ (TARRAGONA - CATALUNYA) • 41° 24' 01.74" N , 01° 06' 11.70" E
 
REGIONAL EXPRÉS 15043 BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA ➤ LLEIDA VIA REUS
     
Gare/Arrêt Arrivée Départ
BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA   11:47
BARCELONA-PASSEIG DE GRÀCIA 11:55 11:56
BARCELONA-SANTS 12:00 12:03
VILANOVA I LA GELTRÚ 12:36 12:37
SANT VICENÇ DE CALDERS 12:47 12:48
TORREDEMBARRA 12:55 12:55
ALTAFULLA-TAMARIT 12:58 12:58
TARRAGONA 13:07 13:08
VILA-SECA 13:16 13:17
REUS 13:24 13:26
LA SELVA DEL CAMP 13:34 13:35
ALCOVER 13:40 13:41
LA PLANA-PICAMOIXONS 13:46 13:47
LA RIBA 13:51 13:51
VILAVERD 13:54 13:55
MONTBLANC 14:00 14:01
L'ESPLUGA DE FRANCOLÍ 14:13 14:13
VIMBODÍ I POBLET 14:18 14:18
VINAIXA 14:25 14:25
LES BORGES BLANQUES 14:36 14:36
JUNEDA 14:41 14:41
LLEIDA 14:55  
 
Source : RENFE