Index
Suivante
Précédente
LOCOMOTIVES POLYCOURANT • BB 26001-26234

BB 26138

BB 26138
BB 26138
LIGNE 070 PARIS-EST - STRASBOURG • PK 76
024 PARIS-EST ➤ MOSKVA-BELORUSSKAJA
25/08/2012 • 09:06 • CITRY-SUR-MARNE (77) • 48° 58' 02.7" N , 03° 14' 41.2" E
 
EURONIGHT 024 PARIS-EST ➤ MOSKVA BELORUSSKAJA
 
Gare/Arrêt Arrivée Départ
Paris-Est   08:28
Mannheim Hbf 15:05 15:07
Hannover Hbf 19:02 19:12
Berlin Hbf 21:08 21:29
Frankfurt (Oder) 22:36 22:39
Rzepin 23:01 23:03
Poznań Główny 00:35 00:47
Warszawa Centralna 03:40 03:45
Warszawa Wschodnia 03:52 04:22
Terespol 06:44 07:24
Brest-Centralnyi 09:18 11:10
Minsk (BY) 14:36 14:54
Orsha-Centralnaia 17:12 17:24
Smolensk 19:35 19:39
Wjasma 21:19 21:39
Moskva Belorusskaja 23:58  
 
Source : Russian Railways